جراحی بینی باز

جراحی بینی باز

جراحان بینی برای انجام جراحی زیبایی بینی از دو روش به نام های جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته استفاده می کنند ، در این مقاله به معرفی جراحي بيني باز می پردازیم.

جراحی بینی به روش باز

برای انجام جراحی بینی به روش باز ، نیاز به ایجاد برش بر روی سطح پوست خارجی بینی بیماران می باشد ، اگر بخواهیم به طور دقیق تر اشاره کنیم باید بگوییم که جراح بینی برای انجام جراحي بيني به روش باز ، بر روی ناحیه کلوملا ( ناحیه میانی حفره های بینی ) برش ایجاد کرده و پس از بلند کردن پوست اقدام به اعمال اصلاحات می کند.

به علت بلند کردن پوست در روش جراحي بيني باز ، وسعت دید جراح بینی گسترده بوده و به همین علت توانایی ایجاد تغییرات گسترده بر روی بینی را دارد ؛ از این رو تمامی جراحی های پیچیده که نیاز به اعمال تغییرات گسترده دارند به این روش از جراحي بيني انجام می شوند.

 

جراحی بینی باز

مزایای جراحی بینی باز

دراین روش از جراحي بيني وسعت دید جراح بینی ، بسیار گسترده می باشد.

امکان انجام جراحی هایی هم چون جراحي بيني گوشتی ، جراحي بيني ترمیمی و از این قبیل جراحی ها که نیاز به اعمال تغییرات گسترده دارند به روش جراحي بيني باز انجام پذیر است.

احتمال بروز خطاهایی هم چون کج شدن بینی ، غیرقرینگی حفره های بینی و غیره در جراحي بيني باز بسیار کم است.

تورم و کبودی بعد از عمل بینی

بروز تورم و کبودی پس از جراحی بینی ، مسئله ای عادی و طبیعی بوده که در تمامی بیماران رخ می دهد اما میزان آن متفاوت می باشد ؛ بنابراین بروز تورم و کبودی بعد از عمل بینی نگران کننده نبوده و به تدریج از بین می رود ، تنها نیازمند رعایت مراقبت هایی است که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

استفاده از کمپرس یخ در روزهای ابتدائی بعد از عمل بینی ، تاثیر به سزایی در کاهش تورم و کبودی بیماران دارد ، تنها بیماران باید دقت کنند که کمپرس یخ را بر روی بینی خود قرار نداده آن را در اطراف بینی خود قرار دهند.

مصرف آب آناناس و آب کرفس ، نیز تاثیر به سزایی در کاهش تورم و کبودی ناشی از عمل زیبایی بینی دارد.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی ، از هر فرد به فرد دیگر با توجه به ویژگی های منحصر به فرد وی متفاوت می باشد ؛ از این رو افرادی که قصد آگاهی از قیمت عمل زیبایی بینی دارند باید جهت انجام معاینه به جراح بینی مراجعه کنند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر